Język portalu

Wybierz język portalu:

 

Mercy of God Polish Mission

1358 20th Ave North

St. Petersburg, FL 33704

 

Kościoły:

 

St. Paul

1800 12th Str. N.

St. Petersburg, FL 33704

 

St. James the Apostle

8400 Monarch Dr.

Port Richey, FL 34668

malware removal and website security

Parafiada 2016

pmmb christ 04 200Mercy of God Polish Mission
Polska Misja Miłosierdzia Bożego

1358 20th Avenue North
St. Petersburg, FL 33704
Tel. 727-823-6997
Fax. 727-214-9327
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

3 Października 2016 r.

Drodzy Darczyńcy - Szanowni Parafianie i Przyjaciele Polskiej Misji

Polska Misja Miłosierdzia Bożego, jako parafia, utrzymuje się przede wszystkim z ofiar składanych przez wiernych w niedziele i w święta na tacę, a także w znaczącym stopniu, z donacji Parafian i Przyjaciół Polskiej Misji.

Korzystając z okazji przeglądania Parafialnej Księgi Donacji, z tytułu przekazywania przez Parafian i Przyjaciół Polskiej Misji materialnych datków związanych z organizowaniem dotychczasowych PARAFIAD, oraz datków przekazywanych na pokrycie kosztów związanych z utrzymaniem Polskiej Misji, jako parafii, nie sposób nie zauważyć jak wielki i znaczący w tym udział mają właśnie Państwo.

Szczodrobliwość i hojność z jaką Państwo wspieraliście dotychczas każdą PARAFIADĘ i potrzeby naszej Polskiej Misji niech dobry i miłosierny Bóg wynagradza łaską zdrowia, szczęścia i błogosławieństwa po najdłuższe lata, a nade wszystko niech ubogaca łaskami i nadprzyrodzonymi darami, które w wymiarze duchowym są nam najbardziej potrzebne do zbawienia.

Mając na uwadze szybki upływ czasu, a także ogrom kosztów związanych z przygotowaniem tegorocznej, dziesiątej już z rzędu, PARAFIADY '2016, która odbędzie się tym razem dnia 19 listopada 2016 r., w audytorium Polskiego Centrum im. Św. Jana Pawła II, ośmielamy się ponownie, w najbliższych dniach, zapukać do Waszych domów, miejsc pracy, a przede wszystkim do Waszych serc, licząc na to, że nasza Polska Misja, która w dzisiejszych, niełatwych czasach jest wciąż tym ubogim i żebrzącym ewangelicznym "Łazarzem" nie zostanie potraktowana obojętnie, a hojność i szczodrobliwość Waszych serc Pan obficie wynagrodzi.
W imieniu Parafialnej Rady Finansowej oraz Komitetu Obchodów tegorocznej Parafiady 2016, a także w imieniu własnym, na powyższą uroczystość, serdecznie Państwa zapraszamy dziękując za każde wsparcie i każdą przekazaną donację.


Z wyrazami szacunku i wdzięczności

Ks. prałat dr Janusz Burzawa,
oraz
członkowie Komitetu Parafiady 2016
Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn